Kesän tuntien aikataulut

VIIKKO 24 11.6.-17.6.2018

KLO  MAANANTAI  TIISTAI  KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI LAUANTAI

KLO 

 

 16:00        

KOULU HELPPO B

YLEIS HELPPO C TEHO 

9:00
17:00 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

 

 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

 

 

PUHELINPÄIVYSTYS

17:00-17:30

 

YLEIS HELPPO B  10:00
18:00  17:30-19:00 KANKIKURSSI TEORIA  KOULU HELPPO B 

17:30-19:00 

INTENSIIVI ESTE 

PUOMI HELPPO B 

17:30-19:00 I

NTENSIIVI KOULU 

KOULU HELPPO C  11:00
19:00  ESTE HELPPO B   19:00-20:15 KANKIKURSSI 

19:00-20:15

KANKIKURSSI 

19:00-20:15

KANKIKURSSI                          

19:00-20:15

KANKIKURSSI

KOULU HELPPO B  12:00
20:00 KOULU HELPPO A

20:15-21:15

KOULU HELPPO A TEHO 

20:15-21:15

ESTE HELPPO B 

20:15-21:15

ESTE HELPPO B TEHO

ESTE HELPPO B

TEHO

ESTE HELPPO B  13:00
               

VIIKKO 28 9.7.-15.7.2018

KLO  MAANANTAI  TIISTAI  KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI
 16:00 KOULU HELPPO C      

 

17:00 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

KOULU HELPPO B 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

KOULU HELPPO B

PUHELINPÄIVYSTYS

17:00-17:30

18:00  17:30-19:00 KOULU 1,5 H    KOULU HELPPO B 

17:30-19:00 ESTE 1,5 H 

 

KOULU HELPPO C

17:30-19:00  KOULU 1,5 H 

19:00  ISTUNTAKURSSI 18:30-20:00 ISTUNTAKURSSI TEORIA

ISTUNTAKURSSI 

ISTUNTAKURSSI 

ISTUNTAKURSSI 

20:00 KOULU HELPPO B

KOULU HELPPO A 

PUOMI HELPPO B 

ESTE HELPPO B

ESTE HELPPO B

 20:00-21:30 ISTUTAKURSSIN LIINAOPETUS X 2  ISTUTAKURSSIN LIINAOPETUS X 2  ISTUTAKURSSIN LIINAOPETUS X 2    

VIIKKO 29 16.7.-22.7.2018

KLO  MAANANTAI  TIISTAI  KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI
 16:00  

 16:30-17:30 

PUOMI HELPPO B

KOULU HELPPO B    
17:00 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

17:30-18:30 

PUOMI HELPPO B 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

PUOMI HELPPO B

PUHELINPÄIVYSTYS

17:00-17:30

18:00  17:30-19:00 KOULU 1,5 H    

17:30-19:00 ESTE 1,5 H 

KOULU HELPPO C

17:30-19:00  KOULU 1,5 H 

19:00 

19:00-20:15

ESTEKURSSI

18:30-20:00 ESTEKURSSI TEORIA

19:00-20:15

ESTEKURSSI

19:00-20:15

ESTEKURSSI

19:00-20:15

ESTEKURSSI

20:00

20:15-21:15

KOULU HELPPO B

KOULU HELPPO A 

20:15-21:15

ESTE HELPPO B

20:15-21:15

KOULU HELPPO B

20:15-21:15

KOULU HELPPO B

           

VIIKKO 30 23.7.-29.7.2018

KLO  MAANANTAI  TIISTAI  KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI
 16:00   KOULU HELPPO B   PUOMI HELPPO B    
17:00 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

 VALMENNUSKURSSI KOULU 17:00-18:15 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

ESTE HELPPO C

PUHELINPÄIVYSTYS

17:00-17:30

18:00  17:30-19:00 KOULU 1,5 H    

17:30-19:00 ESTE 1,5 H 

KOULU HELPPO C

17:30-19:00  KOULU 1,5 H 

19:00 

19:00-20:15 VALMENNUSKURSSI ESTE JA KOULU 

18:30-20:00 VALMENNUSKURSSI TEORIA

19:00-20:15

VALMENNUSKURSSI ESTE JA KOULU 

19:00-20:15

VALMENNUSKURSSI

ESTE JA KOULU 

19:00-20:15

VALMENNUSKURSSI

KOULU 

20:00

20:15-21:15

KOULU HELPPO B

KOULU HELPPO A 

+

VALMENNUSKURSSI ESTE 20:15-21:30

20:15-21:15

ESTE HELPPO B

20:15-21:15

KOULU HELPPO B

20:15-21:30

VALMENNUSKURSSI

ESTE

           

VIIKKO 31 30.7.-5.8.2018

KLO  MAANANTAI  TIISTAI  KESKIVIIKKO TORSTAI PERJANTAI
 16:00 PUOMI HELPPO B        
17:00 

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

 KOULU HELPPO C

PUHELINPÄIVYSTYS 17:00-17:30

ESTE HELPPO C

PUHELINPÄIVYSTYS

17:00-17:30

18:00  17:30-19:00 KOULU 1,5 H    18:00-19:30 ALKEISESTEKURSSI TEORIA

17:30-19:00 ESTE 1,5 H 

KOULU HELPPO C

17:30-19:00  KOULU 1,5 H 

19:00 

ALKEISESTEKURSSI

19:30-20:30 KOULU HELPPO A

ALKEISESTEKURSSI

ALKEISESTEKURSSI

ALKEISESTEKURSSI

20:00

KOULU HELPPO B

 

ESTE HELPPO B

KOULU HELPPO B

ESTE HELPPO B